Послуги

Ферми по відгодівлі корів, свиней, птахів.  Пропонуємо роботу на фермах по відгодівлі корів, свиней та курей. Працівникам надається безкоштовно житло європейського рівня. Запрошуємо чоловіків, жінок та сімейні пари. За більш детальною інформацією звертайтеся за номером тел., Viber, WhatsApp +420608820740. Ми спілкуємося на українській та російській мовах.

Переробка молока, м’яса та складське зберігання. Пропонуємо роботу на підриємства з переробки молока , м”яса та на холодильних складах. Запрошуємо чоловіків, жінок та сімейні пари. За більш детальною інформацією звертайтеся за номером тел., Viber, WhatsApp +420608820740. Ми спілкуємося на українській та російській мовах.

Виробництво вікон, будівництво, переробка мусора, фабрики, робота на кухні та прибирання приміщень. Пропонуємо роботу на підриємства з виготовлення віконних конструкцій, в будівельних компаніях, підприємства з переробки мусора, фабриках, робота на кухні, та прибирання приміщень. Запрошуємо чоловіків, жінок та сімейні пари. За більш детальною інформацією звертайтеся за номером тел., Viber, WhatsApp +420608820740. Ми спілкуємося на українській та російській мовах.

Робота в Словакії. Склади з різними товарами, ферми по відгодівлі корів, свиней, птахів. Пропонуємо роботу на складах з різними товарами та на фермах з відгодівлі корів, свиней, птиці. Запрошуємо чоловіків, жінок та сімейні пари. За більш детальною інформацією звертайтеся за номером тел., Viber, WhatsApp +420608820740. Ми спілкуємося на українській та російській мовах.